Na počátku bylo slovo

A to slovo dalo základ lidské komunikaci. A od komunikace lidské už nebylo daleko ke sdělování informací a určení cest, jak, kam a ke komu se mají tyto informace dostat, tedy ke komunikaci marketingové. Aspoň tak to vidím já - Martina Nešporová. Svou zálibu a posedlost v televizních reklamách jsem přeměnila ve studium marketingu a obchodu na vysoké škole v Ostravě, které jsem pak uplatnila v praxi při tvorbě marketingových strategií i obchodní komunikaci s klienty doma i v zahraničí.

Zaměřuji se zejména na tvorbu reklamních textů a odborných článků ale poskytuji i celkové poradenství v oblasti marketingu. K podrobnějšímu určení, zadání zakázky i poznání dané problematiky se za vámi ráda rozjedu do každého koutu České republiky. V současné době pracuji také pro grafické studio Pixelhouse s.r.o. Tvořím tak nejen webové texty s důrazem na SEO, zajišťuji jejich aktuálnost a korekturu, ale dokáži také zprostředkovat kompletní tvorbu webových stránek, e-shopu včetně návrhu kompletní marketingovou komunikace a podpory.

S nadšenímpro každé slovo...

S nadšením
pro každé slovo...

...se zaměřuji na tvorbu propagačních textů bez omezení oboru či tématu. Ráda poradím i v ostatních oblastech marketingové komunikace.

“S mottem každé slovo je pro mne výzvou se těším na každou novou zakázku a setkání s klientem. ”

Copywriting

Copywriting

Obsahové SEO

Obsahové SEO

Marketing sociálních sítí

Marketing sociálních sítí

Tvorba tiskových materiálů

Tvorba tiskových materiálů

Facebook a Instagram

Facebook a Instagram

Korektura textů

Korektura textů

Když potřebujete napsat dobrý reklamní text, spravovat Facebook nebo třeba vytvořit poutavou tiskovou zprávu...

Copywriting Martina Nešporová

zavolejte mi hned

Když jste na akci jako otevřené sklepy, kde proudí desítky početných skupin, sama (všechno fotíte „pouze“ mobilem a vysvětlujete, že je to pro oficiální web a Facebook dané akce), tak vypadáte podezřele. A nebo protože váš mobil potřebuje energii a vy také, sedíte na obědě, sama, a vypadáte podezřele. A tento text si právě sepisujete na papír (průvodce sklepů☺), vedle vás sedí pár, diskutuje o vepřovém koleni a vy ... vypadáte podezřele.

Je lidem, okolí, to, že sedíte, jíte a pohybujete se pro hromadné akci sama podezřelé, nepříjemné nebo snad divné?

Právě teď se mě pohlédla paní od vedlejšího stolu stylem „chudina“! Měla jsem si snad na sebe dát velkou ceduli „DNES SAMA, ale jsem tu pracovně!“

Nebo je to tak, že to nikomu divné nepřipadá a spíše je to jen váš pocit? Já si zvláštně nepřipadám, prostě je to moje práce (ano fotím mobilem, jak lidé popíjí a někdo mi za to platí ☺) a zrovna dnes se mnou nikdo nemohl jako „párový nebo vícečlenný doprovod“.

Když jsem byla v předchozí práci sama služebně v zahraničí, tak ten pocit „vypadám podezřele, osamoceně“ zdaleka takový nebyl. Že by tzv. osobní uvědomění, „dyť mě nikdo nezná, jsem v cizině?“ Nebo je to za hranicí ČR a větších městech přirozenější?

A jaké máte zkušenosti a zážitky VY?